UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ja tam także wolę chronić swój wizerunek publiczny. to gdzie jestem to mnie intersuje i nie chce aby ptoem cały swiat to widział i ogladał moja rodzinę czy znajomych, tak samo nie wyraziłbym zgody na publikowanie mojego wizerunku bez mojej zgody w internecie. To jest prawnie chronione, nie wiem dlaczego nikt się nie pytał o zgodę ludzi. to że ktoś gdzies idzie i gdzieś znajduje sie fotograf nie znaczy że ma prawo robic komus sesję zdjęciową i zarabiać na kimś bez jego zdoby. tak samo na imrpezach. straszne czasy, ingerowanie w czyjej życie i bach sprzedaż do sieci, chora mania medió xxi wieku. Nie pozwalam im na to i zawsze każe wykasować!