UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Nie będie Niemic..... - Będie? Jesteś ruskiem. Zgłaszam cię do prokuratury za nienawiść polityczną
PaniKarolinaJ
@Nie będie Niemic..... - Będie? Jesteś ruskiem. Zgłaszam cię do prokuratury za nienawiść polityczną
PaniKarolinaJ