UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Bardzo przyjemna i kulturalna Pani na zdjęciach 19 i 20.A swoją drogą kiedy Gronowo Górne i Kazimierzowo będą dzielnicami Elbląga.
Bardzo przyjemna i kulturalna Pani na zdjęciach 19 i 20.A swoją drogą kiedy Gronowo Górne i Kazimierzowo będą dzielnicami Elbląga.