UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Bardzo przyjemna i kulturalna Pani na zdjęciach 19 i 20.A swoją drogą kiedy Gronowo Górne i Kazimierzowo będą dzielnicami Elbląga.


Anuluj