UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jezeli na tak małym miejscu chcecie tyle ludzi upchnać na koncert znanej piosenkarki to na pewno służby porzadkowe, ratunkowe zadowolone są. Dziwne że wydali zezwolenie, bo dotarcie do np. Osoby ktura by zasłabła to nie lada wyzwanie. Luczyć tylko że pogody nie bedzie i mało osob przyjdzie.
Obiektywnie patrząc