UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Pierwsze 200 osób będzie pod scena i lepiej nie pijcie bo jak lać się zachce to już tą miejscówka będzie zajęta to do toi -ka droga w jedną stronę. Tysiące czekających za budynkiem tylko na to czeka.

Hahahahah

Anuluj