UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Pierwsze 200 osób będzie pod scena i lepiej nie pijcie bo jak lać się zachce to już tą miejscówka będzie zajęta to do toi -ka droga w jedną stronę. Tysiące czekających za budynkiem tylko na to czeka.
Hahahahah