UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Byłem z dziećmi, podobało mi się. Uważam, że super pomysł. Malkontenci - siedźcie w domu i nie komentujcie. Pozdrawiam wszystkich.
Byłem z dziećmi, podobało mi się. Uważam, że super pomysł. Malkontenci - siedźcie w domu i nie komentujcie. Pozdrawiam wszystkich.