UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Bsjeh - Bo ty będziesz mówić kto co ma pisać ludzie piszą co widzą i nie są głupi ludzie co nie handlują chodzą do pracy a tu ewidentnie nikt nie chodzi 😜

Sąsiad 22

Anuluj