UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Czlowiek - Dilerka jak już coś i nie nikomu nie wisze kasy :) to jakiś debil wynajęty, zwykły pionek który widocznie robi coś co mu ktoś kazał 😏
Bla bla
@Czlowiek - Dilerka jak już coś i nie nikomu nie wisze kasy :) to jakiś debil wynajęty, zwykły pionek który widocznie robi coś co mu ktoś kazał 😏
Bla bla