UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Czlowiek - Dilerka jak już coś i nie nikomu nie wisze kasy :) to jakiś debil wynajęty, zwykły pionek który widocznie robi coś co mu ktoś kazał 😏

Bla bla

Anuluj