UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Rada powinna się składać z osób spoza muzeum. Inaczej jest bezstronność będzie ograniczona. Jeśli w radzie będzie pracownik muzeum to wówczas będzie się starał się przypodobać dyrektorowi lub przynajmniej nie konfliktować się z nim.