UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Buhahaha - nie ma co się śmiać, ten pan Karol N. to największe wsparcie otrzymał od rolników- 81 %, pracowników fizycznych (nazwanych robotnikami) - 69 %, bezrobotnych 63%, ale już emeryci i renciści wsparli go "tylko" w 51 %. Także gorzkie to zwycięstwo, bo jakoś poparcia nie posiadał wśród właścicieli firm tylko -31%, środowisk artystycznych - 29%, a wśród studentów 34 %. Dziwne, że tylko 40 % kobiet udzieliło mu poparcia.

Jam jest sumus

Anuluj