UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Z 10 lat temu czytałem biografię rodziny Beksińskich autorstwa tej pani. No nie była do niestety dobra książka, chociaż trafiła w swój czas

uleazar54

Anuluj