UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Gdyby miał 3 promile, to nie miałby wypadku. Ma wprawę po wielu latach brania " nut w płynie " Przykład polskich celebrytów, którym wpycha się ogromne pieniądze. A co my z tego mamy? Zwiększone podatki.


Anuluj