UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Gdyby miał 3 promile, to nie miałby wypadku. Ma wprawę po wielu latach brania " nut w płynie " Przykład polskich celebrytów, którym wpycha się ogromne pieniądze. A co my z tego mamy? Zwiększone podatki.
Gdyby miał 3 promile, to nie miałby wypadku. Ma wprawę po wielu latach brania " nut w płynie " Przykład polskich celebrytów, którym wpycha się ogromne pieniądze. A co my z tego mamy? Zwiększone podatki.