UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Fakt…-niepoprawność ortograficzną należy zwalczyć. To wstyd, że Polak nie potrafi pisać poprawnie w ojczystym języku. Inaczej jest, kiedy telefon automatycznie zmienia sens słowa- można tego nie zauważyć.


Anuluj