UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Fakt…-niepoprawność ortograficzną należy zwalczyć. To wstyd, że Polak nie potrafi pisać poprawnie w ojczystym języku. Inaczej jest, kiedy telefon automatycznie zmienia sens słowa- można tego nie zauważyć.
@Fakt…-niepoprawność ortograficzną należy zwalczyć. To wstyd, że Polak nie potrafi pisać poprawnie w ojczystym języku. Inaczej jest, kiedy telefon automatycznie zmienia sens słowa- można tego nie zauważyć.