UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Znowu ściema z ptasią grypą? Drób za tani? Ludzie... ogarnięcie się!!!! Robimy sami sobie piekło na ziemi!!!
Znowu ściema z ptasią grypą? Drób za tani? Ludzie... ogarnięcie się!!!! Robimy sami sobie piekło na ziemi!!!