UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Pan Prezydent jest nadal na etapie obiecywaniu bardzo wiele prawie wszystkim. Zalecam wstrzemięźliwość Panie Prezydencie bo nadejdzie wkrótce dzień kiedy z tych obietnic trzeba będzie się wywiązać.20% kadencji minęło