UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Pan Prezydent jest nadal na etapie obiecywaniu bardzo wiele prawie wszystkim. Zalecam wstrzemięźliwość Panie Prezydencie bo nadejdzie wkrótce dzień kiedy z tych obietnic trzeba będzie się wywiązać.20% kadencji minęło


Anuluj