UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Świetna inicjatywa. Prezydent Missan to zwykły czlowiek, taki jak my. Dobrze, że wychodzi do ludzi, a nie zamyka się w gabinecie. Ale oczywiście marudom i tak nie będzie pasować i zaraz wyleje się hejt. Nie dogodzisz...