UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Świetna inicjatywa. Prezydent Missan to zwykły czlowiek, taki jak my. Dobrze, że wychodzi do ludzi, a nie zamyka się w gabinecie. Ale oczywiście marudom i tak nie będzie pasować i zaraz wyleje się hejt. Nie dogodzisz...


Anuluj