UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nie mógłby to być zbiornik podziemny, na którego powierzchni powstałaby jakaś rekreacja na miarę Bażantarni? Jakby ktoś myślał, to na pewno można by było wymyślić coś fajnego (wiaty, lekkie nasadzenia, skwer, park). Jedno jest pewne, deweloperki tam nie będzie.
myśleć_kurtka_na_wacie