UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Na Nowogódzkiej zbudowali zbiornik podziemny za unijną kasę. Mieli wodę pobierać z niego do podlewania zieleni na mieście. Zbiornik istnieje już 4 lata, ani jednej beczki wody nie pobrano. Natomiast kolesie na dokumentacji zarobili krocie. Brawo kolejny raz.
Łomatko