UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Na Nowogódzkiej zbudowali zbiornik podziemny za unijną kasę. Mieli wodę pobierać z niego do podlewania zieleni na mieście. Zbiornik istnieje już 4 lata, ani jednej beczki wody nie pobrano. Natomiast kolesie na dokumentacji zarobili krocie. Brawo kolejny raz.

Łomatko

Anuluj