UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Naprawią w końcu łaskawie rozwalone wszystkie przejazdy tramwajowe, które robili niedawno partacze z EPGK, a już są rozwalone po kilku miesiącach (np Żeromskiego i Komeńskiego)?

Psycholoszka

Anuluj