UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Naprawią w końcu łaskawie rozwalone wszystkie przejazdy tramwajowe, które robili niedawno partacze z EPGK, a już są rozwalone po kilku miesiącach (np Żeromskiego i Komeńskiego)?
Psycholoszka
Naprawią w końcu łaskawie rozwalone wszystkie przejazdy tramwajowe, które robili niedawno partacze z EPGK, a już są rozwalone po kilku miesiącach (np Żeromskiego i Komeńskiego)?
Psycholoszka