UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

No nie! Pani ze studia na Wojska Polskiego! Super dusza! I zawsze mnie pamieta jak przychodze robic zdjecia! Zycze Pani powodzenia!

Dziewczyna z dużymi oczami :D

Anuluj