UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
No nie! Pani ze studia na Wojska Polskiego! Super dusza! I zawsze mnie pamieta jak przychodze robic zdjecia! Zycze Pani powodzenia!
Dziewczyna z dużymi oczami :D
No nie! Pani ze studia na Wojska Polskiego! Super dusza! I zawsze mnie pamieta jak przychodze robic zdjecia! Zycze Pani powodzenia!
Dziewczyna z dużymi oczami :D