UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Fajna impreza, ludzie mają pasję i zacięcie, zawsze trzeba brać pod uwagę że chcieli i mogli i pojechali, wszyscy dotarli na metę... wszyscy dobrze się bawili, tak trzymać.... coraz więcej ludzi korzysta z tej formy wypoczynku... fajna rzecz....

Czytelnik...

Anuluj