UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Najzabawniejsze jest to, że ci niby bogaci "politycy" jak widać po tych oświadczeniach mają mizerne pojęcie jak zarządzać swoim majątkiem; P - więc poza dostawaniem wynagrodzenia porównywalnym ze średnią pensją programisty/kogoś bliżej seniora IT lub inżyniera na dużej budowie/kontrakcie... mentalnie nie różni ich wiele od przeciętnego Kowalskiego, który jako-tako ciuła i się bogaci... rzec można, że gdyby nie te pensje lub sute emerytury - to by jeszcze biednieli; )... poza tym, że to co tu widać to oficjalna fasada - nie wiadomo co dzieje się z przepisywaniem czegoś na rodzinę itp.
exPolityk