UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Zarobki Gelert i Ziejewskiego to jest totalna przesada. Wstydu nie mają. I oni reprezentują "zwykłych ludzi", tak? Sami se ich wybraliśmy, ale my głupi.

aborygen_stont

Anuluj