UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Zarobki Gelert i Ziejewskiego to jest totalna przesada. Wstydu nie mają. I oni reprezentują "zwykłych ludzi", tak? Sami se ich wybraliśmy, ale my głupi.
aborygen_stont
Zarobki Gelert i Ziejewskiego to jest totalna przesada. Wstydu nie mają. I oni reprezentują "zwykłych ludzi", tak? Sami se ich wybraliśmy, ale my głupi.
aborygen_stont