UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
W sumie nie można się dziwić. Jak się nie zabuli za konkretne ubezpieczenie/polisę to w razie wypadku trzeba będzie płacić.
StefanK
W sumie nie można się dziwić. Jak się nie zabuli za konkretne ubezpieczenie/polisę to w razie wypadku trzeba będzie płacić.
StefanK