UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Brawo panowie za walkę. Szkoda dogrywki przegranej. Byli zawodnicy Concordii strzelali dla Wikielca i nie okazywali radości przez szacunek.
Benek2
Brawo panowie za walkę. Szkoda dogrywki przegranej. Byli zawodnicy Concordii strzelali dla Wikielca i nie okazywali radości przez szacunek.
Benek2