UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Brawo panowie za walkę. Szkoda dogrywki przegranej. Byli zawodnicy Concordii strzelali dla Wikielca i nie okazywali radości przez szacunek.

Benek2

Anuluj