UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Stadion w Ostródzie, podobny ma Wikielec, a co mają w wielkim mieście Elblągu? - mają Krakusa, Modrzewie, Moniuszki, Skrzydlatą- wszystko zaledwie na okręgówkę, a na A8 - na Gruz Arena, podgrzeją im trawę, już tak z 20 lat. Co to znaczy dobry gospodarz, to I chodniki, drogi, ulice - staneły I zatrzymały się w głębokiej komunie


Anuluj