UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jak to jest że taka Ostróda ma nowoczesny stadion choć ich drużyna gra w 4 lidze i pewnie spedzi tam jeszcze kilka lat a Elbląg zamiast stadionu ma KURNIK ! ? Dlaczego tam można było zbudować a w Elblągu nie choć przez wiele lat Olimpia grała na poziomie centralnym ?


Anuluj