UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Straszyli, że przy Trybunalskiej będzie centrum. A tak naprawdę od dawna trwają prace, żeby ten budynek przeznaczyć dla urzędników. Straszyli niepotrzebnie tylko ludzi
Straszyli, że przy Trybunalskiej będzie centrum. A tak naprawdę od dawna trwają prace, żeby ten budynek przeznaczyć dla urzędników. Straszyli niepotrzebnie tylko ludzi