UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Straszyli, że przy Trybunalskiej będzie centrum. A tak naprawdę od dawna trwają prace, żeby ten budynek przeznaczyć dla urzędników. Straszyli niepotrzebnie tylko ludzi


Anuluj