UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wyraźnie rząd zapowiedział że nie będzie żadnych ale to żadnych imigrantów, to dlaczego my w Elblągu mamy się zajmować czymś czego nie ma i nie będzie.

wiem

Anuluj