UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wyraźnie rząd zapowiedział że nie będzie żadnych ale to żadnych imigrantów, to dlaczego my w Elblągu mamy się zajmować czymś czego nie ma i nie będzie.
wiem
Wyraźnie rząd zapowiedział że nie będzie żadnych ale to żadnych imigrantów, to dlaczego my w Elblągu mamy się zajmować czymś czego nie ma i nie będzie.
wiem