UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Bardzo dobrze. Zarząd województwa podjął decyzję o nietworzeniu centrum to i nie ma potrzeby pytać mieszkańców Elbląga. W Elblągu nie będzie centrum, super


Anuluj