UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Bardzo dobrze. Zarząd województwa podjął decyzję o nietworzeniu centrum to i nie ma potrzeby pytać mieszkańców Elbląga. W Elblągu nie będzie centrum, super
Bardzo dobrze. Zarząd województwa podjął decyzję o nietworzeniu centrum to i nie ma potrzeby pytać mieszkańców Elbląga. W Elblągu nie będzie centrum, super