UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

czyli z oryginału została tylko blacha i to nawet nie cala, reszta nie ma nic wspólnego z Elblągiem, przebudowano wszystko łącznie położeniem sterówki,

realzabytek

Anuluj