UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
22 już było długą trasą i zawsze mówiono "wycieczka przez Elbląg" a teraz 11 to podwójna wycieczka. Absolutnie nie wsiadam do 11.
Kqrkekek
22 już było długą trasą i zawsze mówiono "wycieczka przez Elbląg" a teraz 11 to podwójna wycieczka. Absolutnie nie wsiadam do 11.
Kqrkekek