UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

22 już było długą trasą i zawsze mówiono "wycieczka przez Elbląg" a teraz 11 to podwójna wycieczka. Absolutnie nie wsiadam do 11.

Kqrkekek

Anuluj