UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jak chcecie z Elbląga zrobić stolicę biletomaty itp to po co bilety u kierowców są sprzedawane... dziś jadę do pracy a kierowca 4 minuty bilety sprzedaję zanim ludzie pieniądze znajdą...
Trtr
Jak chcecie z Elbląga zrobić stolicę biletomaty itp to po co bilety u kierowców są sprzedawane... dziś jadę do pracy a kierowca 4 minuty bilety sprzedaję zanim ludzie pieniądze znajdą...
Trtr