UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jak chcecie z Elbląga zrobić stolicę biletomaty itp to po co bilety u kierowców są sprzedawane... dziś jadę do pracy a kierowca 4 minuty bilety sprzedaję zanim ludzie pieniądze znajdą...

Trtr

Anuluj