UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wczoraj jechałem po co to na dworzec zajedźa.... ok po co sowa przystanek autobus 3 minuty na dworzec się przebijał
Głos większości
Wczoraj jechałem po co to na dworzec zajedźa.... ok po co sowa przystanek autobus 3 minuty na dworzec się przebijał
Głos większości