UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Uważam, że to bardzo dobry pomysł - taka "wycieczkowa" trasa to też dobry pomysł dla tych, którzy odwiedzają nasze miasto i chcieliby je poznać bliżej podróżując komunikacją miejską.
Englishman
Uważam, że to bardzo dobry pomysł - taka "wycieczkowa" trasa to też dobry pomysł dla tych, którzy odwiedzają nasze miasto i chcieliby je poznać bliżej podróżując komunikacją miejską.
Englishman