UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Uważam, że to bardzo dobry pomysł - taka "wycieczkowa" trasa to też dobry pomysł dla tych, którzy odwiedzają nasze miasto i chcieliby je poznać bliżej podróżując komunikacją miejską.

Englishman

Anuluj