UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wprawdzie pracuję w sektorze prywatnym, ale u nas też pewne raporty, sprawozdania co roku mają taką samą bazę, tylko dane liczbowe świeże. Więc może ta krytyka przesadzona. Sprawozdania czy raporty to nie powieść, że co roku ma być inna treść. Może to co ma być w takim raporcie wynika z przepisów? Dlatego urzędnicy wpisują tam te różne liczby. Z ciekawości zajrzę do tego raportu, bo artykuł jest bardzo pobieżny, tylko kilka elementów z niego omówiono.


Anuluj