UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Byle jakie firmy zmowa pseudo przeciebiorcow, praca w miejskich firmach po znajomości brak persektyw dla młodych ludzi taki jest obraz Elbląga.


Anuluj