UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Mało nas, coraz mniej a mieszkań buduje się coraz więcej w Elblągu. Po co? Dla kogo? Niedługo połowa tych mieszkań będzie pusta. Kto je kupi, kto wynajmie?

Na

Anuluj