UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Mało nas, coraz mniej a mieszkań buduje się coraz więcej w Elblągu. Po co? Dla kogo? Niedługo połowa tych mieszkań będzie pusta. Kto je kupi, kto wynajmie?
Na
Mało nas, coraz mniej a mieszkań buduje się coraz więcej w Elblągu. Po co? Dla kogo? Niedługo połowa tych mieszkań będzie pusta. Kto je kupi, kto wynajmie?
Na