UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@olimpia elbląg - Gratulacje dla całej młodzieży, która grała w rezerwach... i dla trenera... świetny mecz, walka od początku do końca...

elblążaninek

Anuluj