UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@olimpia elbląg - Gratulacje dla całej młodzieży, która grała w rezerwach... i dla trenera... świetny mecz, walka od początku do końca...
elblążaninek
@olimpia elbląg - Gratulacje dla całej młodzieży, która grała w rezerwach... i dla trenera... świetny mecz, walka od początku do końca...
elblążaninek