UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Mało nas, mało nas do pieczenia chleba, tylko nam, tylko nam, bajek już nie trzeba. Ludzie wybierają miejsca gdzie chcą żyć, gdzie jest lepiej, łatwiej- gdzie władza ma wpływ na rozwój, pracę - służbę zdrowia- tu władza trzyma się kurczowo koryta, które jest tylko dla nich. a ludzie wybierają I glosują nogami, gdzie chcą żyć.
Taka prawda..