UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Stowarzyszenie się postarało. Była kawa, herbata, napoje i poczęstunek. Atmosfera na luzie.30 osób ogarnęło temat. Było też sporo dzieci i one też pomagały. Bardzo pozytywnie


Anuluj