UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Szkoda, że transparent nie zawisł na wjeździe do Dąbrowy. Frekwencja byłaby na pewno jeszcze wyższa. Ale i tak widzę, że był sukces. Gratuluję


Anuluj