UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Szkoda, że transparent nie zawisł na wjeździe do Dąbrowy. Frekwencja byłaby na pewno jeszcze wyższa. Ale i tak widzę, że był sukces. Gratuluję
Szkoda, że transparent nie zawisł na wjeździe do Dąbrowy. Frekwencja byłaby na pewno jeszcze wyższa. Ale i tak widzę, że był sukces. Gratuluję