UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Super inicjatywa ! Dąbrowa to duża społecznosc, lecz bez porządnego i bezpiecznego pobocza drogi (wymarzonej trasy pieszo-rowerowej) utrudnione są kontakty lokalnych mieszkańców.

Mieszkańcy II Dąbrowy

Anuluj