UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Byłem, widziałem, wyszedłem zauroczony. Piękny spektakl z udziałem dzieci. Gratulacje dla reżysera i całego zespołu. Ogromne brawa publiczności po każdej scenie i piosence.
Byłem, widziałem, wyszedłem zauroczony. Piękny spektakl z udziałem dzieci. Gratulacje dla reżysera i całego zespołu. Ogromne brawa publiczności po każdej scenie i piosence.