UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Byłem, widziałem, wyszedłem zauroczony. Piękny spektakl z udziałem dzieci. Gratulacje dla reżysera i całego zespołu. Ogromne brawa publiczności po każdej scenie i piosence.


Anuluj