UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
od kiedy komentarz traci sens gdy zacznie się go z małej litery? "purysto" jęzkowy, to tylko głupi net hahah od kiedy kogos interesują komentarze hahaha
od kiedy komentarz traci sens gdy zacznie się go z małej litery? "purysto" jęzkowy, to tylko głupi net hahah od kiedy kogos interesują komentarze hahaha