UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

od kiedy komentarz traci sens gdy zacznie się go z małej litery? "purysto" jęzkowy, to tylko głupi net hahah od kiedy kogos interesują komentarze hahaha


Anuluj