UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Koszmarki w natarciu. Niech jeden z drugim pod swoim oknem pierdzi. A ta policja z Tolkmicka pewnie im przejazd utoruje zamiast doje... po 500zl za ponadnormatywny hałas. Oczywiście są wyjątki wśród motocykli i ich wlascicieli.


Anuluj