UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@potop szwedzki - Nawet mnie posłuchali. Od początku mówiłem że gra na siebie i swoich a Olimpię ma w d.... ale nie wiedziałem że taki z niego miszcz.

potop szwedzki

Anuluj