UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@potop szwedzki - Nawet mnie posłuchali. Od początku mówiłem że gra na siebie i swoich a Olimpię ma w d.... ale nie wiedziałem że taki z niego miszcz.
potop szwedzki
@potop szwedzki - Nawet mnie posłuchali. Od początku mówiłem że gra na siebie i swoich a Olimpię ma w d.... ale nie wiedziałem że taki z niego miszcz.
potop szwedzki