UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@potop szwedzki - Oczywiście, że za wyniki odpowiada trener !!!!! Grał tylko swoimi - sprowadzonymi przez siebie i pupilami. Do końca grały układy i mamy to co mamy.

kibicek

Anuluj