UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Mam tę ksiązkę! Ciekawostka... Z Krzysztofem Klenczonem który w Chicago występował jako Christopher nagrał płytę elbląsko-gdański muzyk Marian Myszko z elbląskiej grupy Marzyciele, jego grę usłyszmy też na płytach Glorii Estefan i Julio Iglesiasa. Niezłych muzyków Elbląg wydał na świat; )