UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Czy żyją jeszcze jacyś artysci uczestniczący w I Biennale? Czy mozna bylo ich zaprosic na ta rocznicę? Jerzy Wojewski jako pracownik zamechowskiego biura konstrukcyjnego napewno ich wspierał w statycznych obliczeniach wytrzymałościowych. Z kolei Marian Szypuła był spawaczem który pracował z tymi artystami na warsztacie. Do dzis w dobrym sdrowiu. To im powinien byc poswiecony przynajmniej w czesci ten jubileusz..